Kontakt | IS Produkce

Kontaktujte nás

+420 603 829 166
Mapa nenačtena

fakturační adresa

IS Produkce s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice
IČO: 283 15 707
DIČ/VAT: CZ28315707

bank: 4200475527/6800
swift: VBOECZ2X
iban: CZ1068000000004200475527

produkce Praha

Pernerova 32
180 00 Praha Karlín

vchod vedle restaurace Peter’s Burger
1. patro

produkce Zlín

Tř. T. Bati 4091/32
761 87 Zlín

vedlejší budova městského divadla
vchod divadelní klub, 1. patro

Kontaktní osoby

Martin Gazda

producent, jednatel martin@isprodukce.cz +420 603 829 166

Lubomír Churý

producent lubos@isprodukce.cz +420 775 322 785

Edita Vizínová

vedoucí produkce edita@isprodukce.cz + 420 739 676 779

Kristýna Jakšová

vedoucí produkce kristyna@isprodukce.cz +420 724 981 424

Martin Krba

vedoucí produkce martin.krba@isprodukce.cz +420 605 031 355

Nikola Kameníková

vedoucí audio produkce nikola.kamenikova@isprodukce.cz +420 734 310 790

Jakub Koutný

vedoucí foto produkce jakub@isprodukce.cz +420 774 744 191

Sabina Chmelařová

vedoucí postprodukce sabina@isprodukce.cz +420 736 277 804

Jan Grepl

rental - pronájem techniky jan.grepl@isprodukce.cz +420 737 587 155

Libor Netopil

new business libor.netopil@isprodukce.cz +420 736 285 458

Lenka Šošolíková

ekonom ekonom@isprodukce.cz +420 603 835 097

Dominika Kučná

ekonom fakturace@isprodukce.cz +420 775 578 003

Napište nám

IS Produkce

Zajišťujeme kompletní produkční a postprodukční servis. Natáčíme filmy, televizní spoty, online spoty, firemní prezentační filmy, natáčíme rozhlasové spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme.

Naši zaměstnanci