Všechny filmy

Spící město

Premiéra léto 2021

Společně s Holiday films koprodukujeme nový český film s názvem Spící město podle známé stejnojmenné knihy spisovatele Martina Vopěnky. Lokalitami budou například České Budějovice, dále Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Dačice, Nová Bystřice, Česká Kanada. Film se natáčel v červnu 2020, nyní probíhá postprodukce a premiéru snímku plánujeme na léto 2021

Režisérem hraného celovečerního filmu je Dan Svátek, který je autorem filmů Úsměvy smutných mužů nebo Stockholmský syndrom. Film, jehož příběh je ze světa dětí a teenagerů, kteří se musejí postarat sami o sebe, neboť jejich rodiče nevysvětlitelně usnuli, bude po dokončení reprezentovat jihočeské lokace, herce a komparz nejen v českých kinech a televizích, ale i na zahraničních filmových festivalech a v zahraničních distribučních kanálech (kina, TV, online).

IS Produkce

Zajišťujeme kompletní produkční a postprodukční servis. Natáčíme filmy, televizní spoty, online spoty, firemní prezentační filmy, natáčíme rozhlasové spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme.

Naši zaměstnanci